Kariéra

Rozšiřujeme výrobní aktivity a hledáme nové pracovníky.

Dělník výroby

Požadujeme: vyučen(a) SOU, SŠ, praxe minimálně 1rok. Práce v jednoměnném provozu. Nezaučené zaučíme. Nástup možný ihned.

Švadlena / šička

Svářeč / páječ

Požadujeme: vyučen(a) SOU, SŠ, praxe minimálně 1rok. Práce v jednoměnném provozu.  Nástup možný ihned.

Montážní dělník

Náplň práce:

•      výroba a montáž dětských kočárků, kočárků pro hendikepované děti a doplňkové příslušenství ke kočárkům

•      jedná se o kusovou i malosériovou výrobu

•      práce v jednosměnném provozu

Profesní zaměření a vlastnosti:

•      vyučen v oboru nebo obdobné pozici

•      manuální zručnost, vysoké pracovní nasazení

•      schopnost číst technologické postupy

•      spolehlivost

•      pečlivost

•      chuť učit se nové věci

•      zkušenost s prací v oboru výhodou, nikoliv podmínkou

•      nezaučené zaučíme

Co Vám můžeme nabídnout:

•      motivující mzdové ohodnocení

•      zvyšování mezd každý rok

•      příplatky za práci přesčas

•      dotované obědy

•      příspěvek na penzijní připojištění

•      čisté a vybavené pracoviště

•      akce pro zaměstnance

•      25 dní dovolené

•      Sick days(zdravotní volno)

•      Pracovní oděvy + obuv

Kdy můžete nastoupit:

•      Dohodou, nebo ihned

Referent Marketingu

Požadujeme:   SŠ vzdělání, dobrou znalost práce s PC, znalost práce s MS Office, znalost programů Adobe (Indesign, Ilustrator, Photoshop) a schopnost jejich kreativního využití, dobré komunikativní schopnosti.

=  Absolventi SŠ vítáni  =

Údržbář

Požadujeme:   SOU/ÚSO vzdělání, řidičský průkaz sk.„B“, velmi dobrá manuální zručnost.

Pracovní náplň: celková správa a údržba v rámci výrobního areálu společnosti, zajištění chodu areálu, jednosměnný provoz.

= svářečský průkaz, oprávnění na VZV, prozkoušení dle vyhl. 50 – je výhodou , nikoliv podmínkou =