en | de | cs | sk

Kariéra

Aktuálně nabízíme tyto pozice:

Skladník
(ref: 210113b)
Požadujeme: minimální vzdělání - výuční list, manuální zručnost a odpovědnost, třídění zboží ve skladě dle zakázek, uživatelskou znalost PC, schopnost práce s VZV, aktivní přístup k práci a samostatnost, řidičský průkaz sk.„B“. Praxe na obdobné pozici výhodou, nástup možný ihned.

Nabízíme:  Práci v příjemném kolektivu, možnost profesního růstu, odpovídající platové podmínky, sociální výhody, sleva na firemní výrobky/služby, zdravotní volno/sickday.

Referent marketingu
(ref: 210323a)

Požadujeme: SŠ vzdělání, dobrou znalost práce s PC, znalost práce s MS Office, znalost programů Adobe (Indesign, Ilustrator, Photoshop) a schopnost jejich kreativního využití. Dobrá orientace v problematice e-commerce, sociálních sítí a reklamy obecně.
               Vhodné i pro osoby s lehčím zdravotním postižením.

Nabízíme:  Práci v mezinárodním týmu, možnost profesního růstu, odpovídající platové podmínky, sociální výhody.

Specialista podpory podnikových aplikací / správa serveru
 (ref:210325)

Náplň práce: správa WIN serverů, podpora uživatelů podnikových aplikací (ERP, výrobní SW, evidenční SW), dohled a správa nad bezpečnostním SW společnosti. Nutná znalost SQL.
Nabízíme:  Práci v mezinárodním týmu, možnost profesního růstu, odpovídající platové podmínky, sociální výhody, firemní benefity, dovolenou navíc a další.

Dělník/ce výroby

(ref: 210413a)

Nástup možný ihned.

Požadujeme: vyučen(a) SOU, ŠS, praxe min. 1 rok, jednosměnný provoz.

Nabízíme:  Práci v mezinárodním týmu, možnost profesního růstu, odpovídající platové podmínky, benefity.